Konkursy sms. Konkursy internetowe. Nagrody. Prezenty.

Pokrewne artykuły

Pożyczki prywatne PDF Print E-mail
Written by mario1973   
Tuesday, 31 August 2010 06:25

Za parę dni skończą się wakacje dla uczniów. Każde dziecko, które uczęszcza lub zacznie chodzić do szkoły podstawowej, przedszkola, zerówki, gimnazjum czy liceum, będzie musiało znów przez pięć dni w tygodniu taszczyć swój ciężki tornister z zeszytami, książkami i innymi „niezbędnymi” do szkoły rzeczami.

I nie ma z czego się cieszyć, ponieważ pierwsze dni szkoły wiążą się z ogromnymi wydatkami, i dotyczą one nie tylko pierwszoklasistów.

 

Trzeba w końcu zakupić nowe mundurki szkolne, obuwie na zmianę, tornister, książki, zeszyty, piórnik, długopisy, kredki, ołówki, farbki, mazaki, bloki rysunkowe i techniczne oraz wiele innych rzeczy.

Sam zestaw książek to koszt co najmniej 200 zł. Oczywiście im dziecko starsze, tym więcej pieniędzy trzeba na nie wydać. Do tego tornister też nie może być byle jaki, w przeciwnym razie zniszczy się już po kilku tygodniach użytkowania, lepiej więc jest zainwestować w coś droższego.

Po podliczeniu wszystkich kosztów może się okazać, że nasza wypłata nie starczy nam za opłacenie tych „elementarnych” wydatków związanych z początkiem roku szkolnego.

Dlatego wspaniałomyślnie banki wzbogaciły swoją ofertę o kredyty na nowy rok szkolny. Mają one pomóc rodzicom w zakupach. Taki kredyt na tornister czy zeszyty udzielany jest na podstawie dowodu osobistego i ma być łatwy do spłaty. Oczywiście nie będzie można pożyczyć milionów, ale chyba kilka stówek starczy, aby wyprawić dziecko do szkoły. W wypadku większej ilości pociech, kredyt ten będzie wyższy. Ale czy to kredyty powinny być rozwiązaniem na takie wydatki? Czasem warto rozpatrzyć tańszą opcję na pozyskanie środków jaką są pożyczki prywatne (Nasze-kredyty.pl).

Last Updated on Thursday, 21 February 2013 10:47