Konkursy sms. Konkursy internetowe. Nagrody. Prezenty.

Pokrewne artykuły

Kredyt dla bezrobotnych bez bik PDF Print E-mail
Written by mario1973   
Thursday, 22 December 2011 11:41

Nawet kiedy nie mamy pracy musimy coś jeść i z czegoś się utrzymywać. Kiedy kończą się oszczędności pora poruszyć niebo i ziemię, wyciągnąć pieniądze z kapelusza.

Niestety banknoty nie porastają drzew, a jedną z możliwości na szybkie pieniądze jest pożyczka. Banki nie patrzą przychylnie na osoby, które nie są zatrudnione. Nie masz pracy - nie dostaniesz pożyczki. Jednakże nie ma co się załamywać. Można szukać bowiem pomocy w serwisach pożyczkowych, instytucjach finansowych, które działają na polskim rynku czy też u osób prywatnych. Pożyczki dla bezrobotnych są przez nich udzielane, choć oczywiście należy liczyć się z wyższymi kosztami. Jednakże coś za coś. Jeśli szukasz pomocy, nie wiesz do kogo udać się po pożyczkę, a jesteś osobą bezrobotną - zdaj się na nas. Zapoznaj się z artykułami z tego działu.

 

Wiedz, że bezrobocie i utrata pracy to jeszcze nie koniec świata i jeśli dobrze zagospodarujemy uzyskany kredyt dla bezrobotnych bez bik to możemy jeszcze stanąć na nogi i rozkręcić całkiem nieźle prosperujący biznes. Nie będzie to łatwe i nic nam z nieba nie spadnie, ale jeśli naprawdę będziemy zdeterminowani i policzymy każdy grosz i dokładnie rozpiszemy biznesplan to rzeczywiście ma to szansę powodzenia.

Last Updated on Monday, 30 June 2014 07:32