Konkursy sms. Konkursy internetowe. Nagrody. Prezenty.

Pokrewne artykuły

Najlepszy leasing konsumencki PDF Print E-mail
Written by mario1973   
Monday, 20 February 2012 18:10

Uważajmy na bankowe oferty kredytowe - Popadnięcie w bankową pułapkę wcale nie jest takie trudne, jak mogłoby się to nam początkowo wydawać. Niestety, jednakże bez zachowania zdrowego rozsądku możemy wpakować się w naprawdę sporych rozmiarów bagno.

 

Wobec tego, przede wszystkim, pamiętać powinniśmy o fakcie, że każdy złożony przez nas podpis na jakimkolwiek dokumencie będzie wiążący. Jeśli jednak jesteśmy już w sytuacji kryzysowej i poszukujemy rozwiązania dla problemu, z którym to przychodzi nam się borykać – warto rozpatrzyć możliwość zaciągnięcia kolejnego kredytu. Jakkolwiek śmiesznie i ironicznie w tej sytuacji może to brzmieć, to kredyt konsolidacyjny jest takim zobowiązaniem, które to będzie mogło nam pomóc stanąć na nogi. Zwiększając okres kredytowania automatycznie przyjdzie nam zmniejszyć wielkość comiesięcznego zobowiązania, jakie to określimy się uiszczać. Na pewno jest to jakiś początek na start, by powoli z tego bagna zacząć wychodzić. Na przyszłość będziemy mieć dzięki temu nauczkę, że zaciągając kredyt powinniśmy doskonale wiedzieć, co robimy. Narzucane na nas oprocentowanie nigdy nie jest małe i bardzo często po prostu jest tak, że kredyt, który to powinniśmy spłacić w ciągu roku – dwóch lat – ciągnie się za nami zdecydowanie dłużej.

Dla tych, którzy nie moga już liczyć na kredyty banki zaczynają przygotowywać tak zwany leasing konsumencki (Autonakredyt.com.pl) i jest to taki produkt , który nie ogranicza nam zdolności kredytowej dzięki temu, że nie jest uwzględniany w kartotekach BIK.

Last Updated on Thursday, 21 February 2013 10:43